ماه: مرداد ۱۳۹۷

پنج روش طبیعی برای پاکسازی بدن

پنج روش طبیعی برای پاکسازی بدن

سبک زندگی سالم در سلامتی افراد بسیار تاثیرگذار است که از یکسری عادت‌ها و پرهیزات غذایی به وجود می‌آید. علاوه بر این، خارج شدن سموم و مواد مضر از بدن تاثیر زیادی در وضعیت جسمانی هر فردی دارد.

کُنــدُر؛ معجزه اي براي اهل فراموشي

کُنــدُر؛ معجزه اي براي اهل فراموشي

کندر گياهي دارويي است که از صمغ آن به عنوان خوشبو کننده استفاده مي‌شود. اين صمغ از زمان‌هاي بسيار قديم توسط درمانگران طب سنتي براي درمان بسياري از بيماري‌ها مورد استفاده بوده و امروزه نيز به ۳ صورت خوراکي، موضعي و بخور مصرف مي‌شود.

کامبوجا چیست؟

کامبوجا چیست؟

کامبوچا نوشیدنی باستانی است که از حدود دو هزار سال پیش تا به امروز در چین و کشورهای خاور دور به عنوان یک نوشیدنی با فواید سلامتی فراوان برای قلب، مغز، دستگاه گوارش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عادت‌های جسمی خواب

عادت‌های جسمی خواب

افرادی که خواب خوبی دارند، سلامت‌شان بالاتر و طول عمرشان بیشتر است. در زندگی‌های صنعتی، کیفیت خواب و میزان وضعیت آن تغییر کرده که متاسفانه آثار منفی بر سلامت انسان‌ها به جا می‌گذارد.

طعم خوش غذا در ظروف سنگی

طعم خوش غذا در ظروف سنگی

سرپانتین؛ این نام علمی سنگی است که ویژگی‌های آن این امکان را به شما می‌دهد تا به کمک اندکی صنعت و هنر مجموعه‌ای از لذت، زیبایی و سنت را تجربه کنید.

طب سنتی آفریقا

طب سنتی آفریقا

طب سنتي آفريقا، طبي وسيع و ادغامي از معنويت آفريقا و طب بومي است که در پي آن افراد مذهبي، ماماها و پزشکان سنتي با هم همکاري مي‌کنند.

نه شیر مرغ نه جان آدمیزاد!

نه شیر مرغ نه جان آدمیزاد!

برای بسیاری از مردم که از دوران کودکی به خوردن گوشت و فرآورده‌های حیوانی عادت دارند، تصور این موضوع که کسی از خوردن این قبیل خوراکی‌ها پرهیز کند اتفاقی کاملا عجیب و غیر منطقی است،

درمان‌های خانگی زانو درد

درمان‌های خانگی زانو درد

زانو يکي از مهم‌ترين و حساس‌ترين مفاصل بدن است و زانو درد از شايع‌ترين شکايات افرادي است که به کلينيک‌هاي درد مراجعه مي‌کنند.‌ اين ناراحتي ممکن است در هر فردي از سالخورده، تا ميانسال و کودک ديده ‌شود؛ البته زنان بيش از مردان مستعد ابتلا به اين مشکل هستند.‌